KKK - Futuruum

Eesti FAQ

Ega ma ennast vastu seina ära ei löö?

Süsteemi on sisse ehitatud hoiatus, mis annab teada kui oled reaalse seina lähedal. Meie mängualad on avarad, et kõigil oleks piisavalt ruumi.

Kas Futuruum on mõeldud ainult poistele?

Kindlasti mitte. Elamus on sobilik ja vahva kõigile. See ei küsi vanust ning sobivaid elamusi on mõlemale soole ja kõigile vanustele.

Kas Futuruum on suletud?

Jah

Kas ma saan ka mängida sõbraga, kes on kõrvalboxis?

Muidugi! Paljusid mänge saad mängida mitmekesi (multiplayer) koos sõbraga.

Kas ma saan mängida kui mul on prillid?

Muidugi saad. Peakomplektis on piisavalt ruumi, mõeldes ka prillikandjate peale.

Kas ma saan tulla ka kiirelt lihtsalt proovima?

Kiire elamuse saamiseks soovitame tulla koos sõbraga ning mänguaega jagada 🙂 Või broneerida alustuseks 15 minutit ning soovi korral seda aega mugavalt pikendada.

Kas see teenus on hügieeniline?

Kõik nahaga kokkupuutes olevad pinnad prillidel ja pultidel puhastame enne iga külalise saabumist, lisaks kasutame kunstnahast katteid, et vältida higi kogunemist prillide ümber.

Kas virtuaalreaalsus ajab südame pahaks?

Peapööritust võib tekitada nõrgem VR süsteem (nt mobiilsed seadmed, mis ei jälgi sinu pea asukohta ruumis) või halvasti disainitud kogemus (nt väga rappuvad ameerika mäed) – mõlemat oleme Futuruumi loomisel vältinud. Meie sinu pead segadusse ei aja 🙂

Kas virtuaalreaalsus on päris reaalsusest põgenemine?

Vastupidi – virtuaalreaalsus võimaldab sul olla kahes reaalsuses korraga, lisame elule veel ühe kihi. Leiame, et pärisreaalsus on oluliselt parem, kui virtuaalreaalsus on üks osa sellest!

Kes on Futuruumi taga?

Meie tiim koosneb virtuaalreaalsust armastavatest inimestest, kes on antud teemaga tegelenud juba mitmeid aastaid, eelnevalt firmade Psühhobuss ja Skyron VR all.

Kui palju inimesi saab korraga mängida?

Meil on 8 suurt mänguala, kus saab igas ühes korraga mängida üks inimene. Üht mänguala on lubatud jagada sõbraga – nii saate mänge kordamööda proovida. Mõistlik on üks ala broneerida maksimaalselt neljakesi, nii on kõigil võimalus tunni aja jooksul elamus kätte saada.

Ma olen juba kunagi ühte VR seadet proovinud, miks ma peaks uuesti tulema?

Virtuaalreaalsus on lai mõiste – selle all mõeldakse tihti papist odavama otsa mobiiliümbriseid, aga ka tippklassi kuvarprille. Kinnitame, et kogemus on nende seadmete puhul erinev nagu öö ja päev! Lisaks tasub Futuruumi tulla ka siis, kui oled proovinud ka vingemaid seadmeid – kindlasti ei ole sa kogenud kõiki neid lisavidinaid ja sisu, mida me pakume.

Ma pole mängur, kas Futuruum on mulle?

Virtuaalreaalsus on uut tüüpi meelelahutus ja selle kasutusalad on palju laiemad kui ainult mängimine. Meie juures saad reisida kohtadesse, kus sa käinud ei ole, joonistada 3D maailmas, osaleda interaktiivsetes filmides ning palju muud

Mis tehnikat Futuruum kasutab?

VR elamust pakume HTC Vive komplektidega, mida hoiavad käimas võimsad arvutid. Elamuse teevad eriti vingeks erinevad lisaseadmed ning suured mängualad. Lisaks HTC Vivedele on võimalik sünnipäevadel mängida ka Playstation VR’ga.